Norsk Engelsksetterklubb

Sat11182017

Oppdatert10:53:53 PM

Vinnere av Forus Open

 

KV Sognexpressen`s Kzb NikitaVINNERE AV FORUS OPEN

ÅR NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 NR 6
2015 KV Sognexpressen`s Kzb Nikita
E/F: Robert Brenden
ES Valera's Østavind
E/F: Randi Halvorsen/Rune Magnussen
ES Peppa Av Skåpleinun
E/F: Bjørn og Siri Kulberg Sjurseth
P Prick
E/F:Per Gustav Zakariassen
   
2014 Avlyst
2013 ES General Sniff Av Skåpleinun
E/F: Bjørn og Siri Kulberg Sjurseth
         
2012 ES Veslebotnen's Embla
E/F: Rune Amundsen
         
2011 ES Tiurfoten's Pan
E/F: Einar Engh
         
2010 ES Sørbølfjellet's Luca
E/F: Siri Kulberg og Bjørn Sjurseth
ES Kleivskogen's Una
E/F: Martin Røynås
P Fugledes Marcus
E/F: Elisabet Fliflet Jacobsen
P Abelana
E/F: Aleksey og Olga Medvedvev
   
2009 P Østagløtten's Ribot
E/F:  Øystein Johnsen & Tom Hardeland/ Øystein Johnsen
B Litjåsen's De Renè
E/F: Gunnar Guttormsen
       
2008 GS Danseskaret's Theo
E/F: Gaute Kyllingstad
         
2007 ES Finnevellen's Luna
E/F: Jon Nesheim
P Østagløtten's Hugå
E/F: Tom Hardeland
ES Berkjestølen's Chess
E/F: Jan Telhaug
KV Gangster
E/F: Øystein Dahl
   
2006 ES Gallok’s Kustus
E/F: Cato M. Jonassen
KV Sør Holleia’s Atv Laika
E/F: Ole-Erik Furuheim/Andres Simensrud
ES Hjallabakken’s Rips
E/F: Marte og Sofie Ottesen
P Grimasteggen’s Lucifer
E/F: Elin Dugstad
P Vestfjorddalens Joker
E/F: Sven Tore Kittilsen
 
2005 B Fjellsmellas Emmy
E/F: Rolf Hamstad
ES Hågakollen’s Sjakk
E/F: Marius Slettingdalen
P Ida
E/F: Øystein Johnsen/Elin Dugstad
B Shulegan Sarek
E/F: Arne Heier
P Blavck Lucky’s Barracuda
E/F: Arild Skeivik
ES Berkjestølen’s Zorro
E/F: Oddvar Skoland/Jan Telhaug
2004 ES Kvernmolia's Perle
E/F: Stig Kvernmo
ES Rypekullet’s Kih
E/F: Harald Rogne
       
2003 P Black Lucky’s Gullit
E/F: Arild Kittelsen
ES Hovdmyra’s Casper
E/F: Odd Geir Oddsen
P Troll-Leikens Rossi
E/F: Sven Tore Kittilsen
     
2002 B Langvads Sabelle
E/F: Tom Middelhuis
ES Sletthallens Sundance
E/F: Åke Rosen
ES Ravneheias Frøya
E/F: Jan Clausen
ES Tiurlia Hi-Boy
E/F: Frankemoen Espen/Terje Hagen
GS Myklegardens Oker Birkesønn
E/F: John Stenrud
 
2001 ES Sletthallens Nitro
E/F: Bjørn Sjurseth
P Tolga
E/F: Frode Stenerud
ES Sletthallens Becham
E/F: H R Rasmus/Elisabeth Kallevig
IS Lyngstuas Millenium Fie
E/F: Geir Eriksen
ES Vårhaugens Vinnie
E/F: Ole Hagen
ES Vårhaugens Intermezzo
E/F: Cato M. Jonassen
2000 ES Prøva's Pale Rider
E/F: Fredrik Walby
P Setpoint's Shot
E/F: Einar Engh
GS Stokkbekken's Luna
E/F: Egil Åsli
     
1999 ES Jentefjellet's Embla
E/F: Mette Møllerop
IS Skottkjønnas Kama
E/F: Knut Mørk
ES Simo’s Tomoca
E/F: Bjørn Sjurseth
     
1998 Ingen vinner kåret
1997 P Surjämtens Fighter
E/F:Anton Ringøen
ES Hovdmyra’s Maxi
E/F: Jostein Hellevik
IS "US" Popcorn
E/F: Elin Wittusen
P Videfjællets Vidda
E/F:
   
1996 IS Bcz Amy
E/F: Jan Arild Tveiten
         
1995 IS Valeheias Peanut
E/F: Elin Wittusen
GS Rona’s Fram II
E/F:
       
1994 ES Langsifjellets Rex
E/F: Audun Tengs
ES Hiafossens Zico
E/F: Egil Rune Sunde
ES Blåmyra’s Blanco
E/F: Rolf Vaage
ES Mjøsvangen's Will
E/F:
   
1993 ES Topdalen’s Ranja
E/F: Jan Evensen
IS Rødlien’s Zeus
E/F: Ruth Heggeland/Magne Bjørndal
       
1992 ES Loke
E/F: Bertram Mossmann
ES Sandlona’s Jossa
E/F: Gustav Larsen
ES Hovdmyra’s Aya
E/F: Viggo Pedersen
     
1991 GS Rørosvidda’s Sissipeck
E/F: Pål M. Holden
ES Hovdmyra’s Kessi
E/F: Egil Rune Sunde
       
1990 GS Tillie
E/F: Martin Sævareid
ES Hovdmyra’s Kita
E/F: Michael Simonsen
P Hopfossens Wako
E/F: Elin Dugstad
     
1989 ES Finnvellen’s Gubi
E/F: Jon Nesheim
ES Vigdaætta's Dr Anaconi
E/F: Elisabeth Kallevig/Fredrik Aalerud.
ES Frøya
E/F: Ben Mossmann
GS Svartkrutts Dolly
E/F: Ole J. Albretson
IS "US" Princess
E/F: Elin Wittusen
ES Risefjellet’s Miksi
E/F: Jone Mossige