NESKs Oppdretterpris Jakt 2012

Kennel Berkjestølen

Oppdretter: Jan Telhaug, Eiken

Foreldre: NJCH Berkjestølen’s Kaisa Krabat – NUCH NJCH Limingruet’s Hi-Troll

8 valper født 23.03.2009

Berkjestølen’s Jølle: 1. AK 10.04.11
Berkjestølen’s Lara: 1. AK 25.03.11
Berkjestølen’s Hi-Speed: 1. AK 22.08.11
Berkjestølen’s Messi: 1. AK 17.03.12

 

Kennel Flørli

Oppdretter: Morten & Anne Beth Torkelsen, Dalen

Foreldre: Hovdmyra’s Kira – Berguglas Blåne

5 valper født 06.08.2008

Flørli’s Billy The Kid: 1. AK 09.10.2010
NJCH Flørli’s Fam: 1. AK 05.09.2010
Flørli’s Miss Tallulah: 1. AK 11.03.2011

 

Kennel Ohlsmyrens

Oppdretter: Roland Ohlsson, Oviken, Sverige

Foreldre: Klokkerholmen’s Sue-Sine – NJCH Østheia’s Eend Jagter

7 valper født 04.08.2009

Ohlsmyrens Jagters Seun: 1. AK 26.08.2011
Ohlsmyrens Starshine: 1. AK 01.10.2011
Ohlsmyrens Peggy Sue: 1. ØKL 14.04.2012

 

Kennel Royalura

Oppdretter: Roy Allan Skaret, Frei

Foreldre: Ronja – Bjørklunds P.Chott

7 valper født 29.04.2008

NUCH Royaluras G-Chott: 1. AK 22.08.2010
Royaluras G-String: 1. AK 24.09.2011
Royaluras G-Helmax: 1. AK 22.04.2011

 

Kennel Ryghåsens

Oppdretter: Lewi Ryghseter, Mjøndalen

Foreldre: Gallok’s Sara – Vinsterfjellets Knæsj

9 valper født 31.07.2008

Ryghåsens Grom: 1. AK 02.09.2012
Ryghåsens Tussa: 1. AK 11.03.2012
Ryghåsens Vår: 1 .AK 16.03.2012
Ryghåsens Yr: 1. AK 26.08.2011

 

Kennel Steinrabben

Oppdretter: Stein Martinsen, Tromsø

Foreldre: NJCH Steinrabben’s Tara – NJCH Ringvassøya’s Mikkel

4 valper født 13.07.2008

Steinrabben’s Milo: 1. AK 16.10.2010
Steinrabben’s Rago: 1. AK 30.03.2011
Steinrabben’s Verona: 1. AK 20.04.2012

 

Kennel Tiurfoten

Oppdretter: Svein Kvåle, Ås
Foreldre: INT N SEUCH NJCH Fingå Tri – NUCH NMFHh09 NJCH Berguglas Hi-Trøkk

7 valper født 24.02.2010

Tiurfoten’s Birk: 1. AK 07.10.12
Tiurfoten’s Siri: 1. AK 25.03.12
Tiurfoten’s Tilde: 1. AK 22.09.12

 

Kennel Vigdaætta

Oppdretter: Bjørn, Per Arne & Kristin Watle, Kolbotn
Foreldre: NJCH Hågakollen’s Carmen – NJCH NMFHh06 Black

7 valper født 08.02.2008

NJCH Vigdaætta’s Luca: 1. AK 12.03.2010
Vigdaætta’s Asso: 1. AK 09.04.2010
Vigdaætta’s Ekko: 1. AK 21.08.2010
Vigdaætta’s Carmensita: 1. AK 23.10.2011

 

Kennel Ørnevatnet

Oppdretter: Are Salomonsen, Alta
Foreldre: N SEUCH NJCH Rypekullet’s Nike – N SUCH INT N SJCH Myrhedens G-Granit

7 valper født 06.03.2009

Ørnevatnet’s Ferner: 1. AK 14.10.2011
Ørnevatnet’s Storm: 1. AK 21.08.2011
NJCH Ørnevatnet’s Mega: 1. AK 19.03.2012