Vinnere av Forus Open

2017

Nr. 1: ES Fieldsetter’s Sweet Sue
E/F: Tom Petter Johansen
Nr. 2: ES Grimasteggen’s Cgs Elvis
E/F: Robert Veseth
Nr. 3: ES Fieldsetter’s Dux
E/F: Arne Kriatian Aune
Nr. 4: ES Upperwood Brannigan
E/F: Elisabeth Kallevig

2016

Nr. 1: IS Liatoppens TL Taro
Nr. 2: ES Røynåsens Mister X
E/F: Jan Terje Haugen og Andre Stenumsagård
Nr. 3: ES Halvartun’s Simba
E/F: Line Haugen og Svein Mjøen

2015

Nr. 1: KV Sognexpressen`s Kzb Nikita
E/F: Robert Brenden
Nr. 2: ES Valera’s Østavind
E/F: Randi Halvorsen/Rune Magnussen
Nr. 3: ES Peppa Av Skåpleinun
E/F: Bjørn og Siri Kulberg Sjurseth
Nr. 4: P Prick
E/F:Per Gustav Zakariassen

2014

Avlyst

2013

Nr. 1: ES General Sniff Av Skåpleinun
E/F: Bjørn og Siri Kulberg Sjurseth

2012

Nr. 1: ES Veslebotnen’s Embla
E/F: Rune Amundsen

2011

Nr. 1: ES Tiurfoten’s Pan
E/F: Einar Engh

2010

Nr. 1: ES Sørbølfjellet’s Luca
E/F: Siri Kulberg og Bjørn Sjurseth
Nr. 2: ES Kleivskogen’s Una
E/F: Martin Røynås
Nr. 3: P Fugledes Marcus
E/F: Elisabet Fliflet Jacobsen
Nr. 4: P Abelana
E/F: Aleksey og Olga Medvedvev

2009

Nr. 1: P Østagløtten’s Ribot
E/F:  Øystein Johnsen & Tom Hardeland/ Øystein Johnsen
Nr. 2: B Litjåsen’s De Renè
E/F: Gunnar Guttormsen

2008

Nr. 1: GS Danseskaret’s Theo
E/F: Gaute Kyllingstad

2007

Nr. 1: ES Finnevellen’s Luna
E/F: Jon Nesheim
Nr. 2: P Østagløtten’s Hugå
E/F: Tom Hardeland
Nr. 3: ES Berkjestølen’s Chess
E/F: Jan Telhaug
Nr. 4: KV Gangster
E/F: Øystein Dahl

2006

Nr. 1: ES Gallok’s Kustus
E/F: Cato M. Jonassen
Nr. 2: KV Sør Holleia’s Atv Laika
E/F: Ole-Erik Furuheim/Andres Simensrud
Nr. 3: ES Hjallabakken’s Rips
E/F: Marte og Sofie Ottesen
Nr. 4: P Grimasteggen’s Lucifer
E/F: Elin Dugstad
Nr. 5: P Vestfjorddalens Joker
E/F: Sven Tore Kittilsen

2005

Nr. 1: B Fjellsmellas Emmy
E/F: Rolf Hamstad
Nr. 2: ES Hågakollen’s Sjakk
E/F: Marius Slettingdalen
Nr. 3: P Ida
E/F: Øystein Johnsen/Elin Dugstad
Nr. 4: B Shulegan Sarek
E/F: Arne Heier
Nr. 5: P Blavck Lucky’s Barracuda
E/F: Arild Skeivik
Nr. 6: ES Berkjestølen’s Zorro
E/F: Oddvar Skoland/Jan Telhaug

2004

Nr. 1: ES Kvernmolia’s Perle
E/F: Stig Kvernmo
Nr. 2: ES Rypekullet’s Kih
E/F: Harald Rogne

2003

Nr. 1: P Black Lucky’s Gullit
E/F: Arild Kittelsen
Nr. 2: ES Hovdmyra’s Casper
E/F: Odd Geir Oddsen
Nr. 3: P Troll-Leikens Rossi
E/F: Sven Tore Kittilsen

2002

Nr. 1: B Langvads Sabelle
E/F: Tom Middelhuis
Nr. 2: ES Sletthallens Sundance
E/F: Åke Rosen
Nr. 3: ES Ravneheias Frøya
E/F: Jan Clausen
Nr. 4: ES Tiurlia Hi-Boy
E/F: Frankemoen Espen/Terje Hagen
Nr. 5: GS Myklegardens Oker Birkesønn
E/F: John Stenrud

2001

Nr. 1: ES Sletthallens Nitro
E/F: Bjørn Sjurseth
Nr. 2: P Tolga
E/F: Frode Stenerud
Nr. 3: ES Sletthallens Becham
E/F: H R Rasmus/Elisabeth Kallevig
Nr. 4: IS Lyngstuas Millenium Fie
E/F: Geir Eriksen
Nr. 5: ES Vårhaugens Vinnie
E/F: Ole Hagen
ES Nr. 6: Vårhaugens Intermezzo
E/F: Cato M. Jonassen

2000

Nr. 1: ES Prøva’s Pale Rider
E/F: Fredrik Walby
Nr. 2: P Setpoint’s Shot
E/F: Einar Engh
Nr. 3: GS Stokkbekken’s Luna
E/F: Egil Åsli

1999

Nr. 1: ES Jentefjellet’s Embla
E/F: Mette Møllerop
Nr. 2: IS Skottkjønnas Kama
E/F: Knut Mørk
Nr. 3: ES Simo’s Tomoca
E/F: Bjørn Sjurseth

1998

Ingen vinner kåret

1997

Nr. 1: P Surjämtens Fighter
E/F:Anton Ringøen
Nr. 2: ES Hovdmyra’s Maxi
E/F: Jostein Hellevik
Nr. 3: IS «US» Popcorn
E/F: Elin Wittusen
Nr. 4: P Videfjællets Vidda

1996

Nr. 1: IS Bcz Amy
E/F: Jan Arild Tveiten

1995

Nr. 1: IS Valeheias Peanut
E/F: Elin Wittusen
Nr. 2: GS Rona’s Fram II

1994

Nr. 1: ES Langsifjellets Rex
E/F: Audun Tengs
Nr. 2: ES Hiafossens Zico
E/F: Egil Rune Sunde
Nr. 3: ES Blåmyra’s Blanco
E/F: Rolf Vaage
Nr. 4: ES Mjøsvangen’s Will

1993

Nr. 1: ES Topdalen’s Ranja
E/F: Jan Evensen
Nr. 2: IS Rødlien’s Zeus
E/F: Ruth Heggeland/Magne Bjørndal

1992

Nr. 1: ES Loke
E/F: Bertram Mossmann
Nr. 2: ES Sandlona’s Jossa
E/F: Gustav Larsen
Nr. 3: ES Hovdmyra’s Aya
E/F: Viggo Pedersen

1991

Nr. 1: GS Rørosvidda’s Sissipeck
E/F: Pål M. Holden
Nr. 2: ES Hovdmyra’s Kessi
E/F: Egil Rune Sunde

1990

Nr. 1: GS Tillie
E/F: Martin Sævareid
Nr. 2: ES Hovdmyra’s Kita
E/F: Michael Simonsen
Nr. 3: P Hopfossens Wako
E/F: Elin Dugstad

1989

Nr. 1: ES Finnvellen’s Gubi
E/F: Jon Nesheim
Nr. 2: ES Vigdaætta’s Dr Anaconi
E/F: Elisabeth Kallevig/Fredrik Aalerud.
Nr. 3: ES Frøya
E/F: Ben Mossmann
Nr. 4: GS Svartkrutts Dolly
E/F: Ole J. Albretson
Nr. 5: IS «US» Princess
E/F: Elin Wittusen
Nr. 6: ES Risefjellet’s Miksi
E/F: Jone Mossige