Vinnere av NM Skog

Her finner du en oversikt over alle finalepremierte hunder på NM-skog fra 1989 og til i år.

2017

Nr. 1: GS Trixie
E/F: Kristin og Eskild Bothner

Nr 2: GS Vinjevegen’s Tequila
E: Lisbeth Herjuaune, F: Ole G. Stenbrenden

Nr 3: KV Haugtun’s Ffb Frøken Kalla
E/F: Lisbeth Reinertsen

Nr 4: P Black Lucky’s Pascal
E/F: Terje Bråthen

Nr 5: ES Rotuas Pz-Lucky
E/F: Egil Åsli

Nr 6: KM B-Frøya
E/F: Harald Bruflot

2016

Nr. 1: GS TG Buzz,
E/F: Marius Jørve Arnesen

Nr 2: SV Ullekalvs Si-Frøken
E/F: Lone Gudim

Nr 3: IS «US» Chica
E/F: Bjørn Haugland

Nr 4: ES Storbakken’s Pb Makita
E/F: Eivind Kolstad

Nr 5: ES Mac Persson’s A Max
E/F: Simen Hansen Fagerhøi

2015

Nr. 1: IS Furunakken’s Balto
E/F: Tonje Evju og Geir Haugen

Nr 2: SV Speldragets F Golddigger
E/F: Randi Schulze

2014

Nr. 1: GS Imingens EK Elle-Gant
E/F: Wenche Porsanger

Nr 2: GS Gullsmedåsens Maia
E/F: Jan Sundfør/ Dag Roger Berg

Nr 3: GS Tg Buzz
E/F: Marius Jørve Arnesen

2013

Nr. 1: IS Furunakken’s Balto
E/F: Tonje Evju og Geir Haugen

Nr 2: ES Åsvangen’s Tripper
E/F: Trond Kolstad

Nr 3: IS IS Imingens Lk Indi
E/F: Asle og Kari Svinsås

Nr 4: GS Imingens EK Elle-Gant
E/F: Wenche Porsanger

2012

Nr. 1: IS Furunakken’s Nikita
E/F: Arnstein Haugen

Nr 2: ES Storbakken’s Punky
E/F: Stig Håvard Hansen

2011

Nr. 1: IS Den Röde Jägaren Alaya
E/F: Ulla Mikkola

Nr 2: ES Pei Fang Jock Scott
E/F: Bjørn T Syversen

Nr 3: KV Gruetjenet`s E-Lyng
E/F: Pål A Andersen

2010

Nr. 1: P Rushlight Asco
E/F: Kjell Enberget

Nr 2: SV Rotveltas Dmk Tussa
E/F: Terje Berntsen

2009

Nr. 1: IS Fagermoa’s B-Madi
E/F: Tore Mæhla

Nr 2: ES Sønnanåen’s Pro Mille
E/F: Egil Åsli

Nr 3: ES Voffi
E/F: Øystein Utne

2008

Nr. 1: IS Valeheia’s Killakee
E/F: Roald Kjellevold

2007

Nr. 1: KV Aasatrua`s K T B Veia
E/F: Jan Halvor Eriksen

Nr 2: KM Rotuas Margaux-D
E/F: Tore Chr Røed

2006

Nr. 1: ES Lundefjellets Juni
E/F: Beate Heidenreich/Tore Christian Røed

Nr 2: SV Rondeslottet Kf Quick Silver
E/F: Randi Schulze

2005

Nr. 1: KV Aasatruas Røysa
E/F: Glenn Olsen

Nr 2: B Shulegans Prinsess
E/F: Gunnar Handberg

Nr 3: SV Gallokåsens E-Immer
E/F: Hans Nordhus

Nr 4: KV Næveråsens Lotus
E/F: Robert Brenden

2004

Nr. 1: KV Tierbuas Perla
E/F: Odd Mørk/Glenn Olsen

Nr 2: KV Aasatrua’s Glt Røysa
E/F: Glenn Olsen

Nr 3: IS Rødlien’s Heidi

Nr 4: SV Rondeslottet Kf Quick Silver
E/F: Randi Schulze

2003

Nr. 1: B Tråslettens Cwita
E/F: Bjørn Tråslett

Nr 2: SV Bikkjulf’s Hærle

2002

Nr. 1: KV Hærli
E/F: Nina S. Baastad

2001

Nr. 1: GS Prince
E/F: Åsmund Wilhelshaugen

2000

Nr. 1: GS Theo
E/F: Knut Helgesen

1999

Nr. 1: GS Theo
E/F: Knut Helgesen

1998

Nr. 1: GS Bobby
E/F: Rune Christensen

1997

Nr. 1: GS Theo
E/F: Knut Helgesen

1996

Nr. 1: SV Boss II
E/F: Yngvar Theodorsen

1995

Nr. 1: KV Knall
E/F: Pål Andresen

1994

Nr. 1: GS Rypebrinken’s Lord Moc
E/F: Thore Langerud

1993

Nr. 1: IS Høylandet’s Trym
E/F: Siri K. Walen

1992

Nr. 1: GS Fjelloas Kim
E/F: Knut Helgesen

Nr 2: P Hulderveiens Poco-Line
E/F: Thomas og Leif Engh

Nr 3: ES Vigdaætta’s Rocky
E/F: Ulf Jørgensen

1991

Nr. 1: P Sussi
E/F: Svein Bråthen

Nr 2: P Hopfossens Gorm
E/F: Vibecke Mohr

Nr 3: KV Jaro-Rex
E/F: Pål Andersen

1990

Nr. 1: KV Stavsjødalen’s Panto
E/F: Finn Adler

Nr 2: KV Gulfjellets AHS Punker
E/F: Odd Myrer

1989

Nr. 1: GS Josett’s Undine
E/F: Vibecke Skaar Jacobsen

Nr 2: KV Myklegårdens Gaia
E/F: Tom Sørum

Nr 3: GS Fjelloas Kim
E/F: Knut Helgesen