Vinnere av Sør-Norsk Unghundmesterskap

2017

Nr. 1: P Halsenuten’s BF Wille
E: Katrin Gonsholt, F: Sven Tore Kittilsen
Nr. 2: ES Sognesekspressen’s Nda Twist
E: Marita Brenden, F: Robert Roger Brenden
Nr. 3: P Gaupeskaret’s Pyro
E/F: Andreas Borcherding

2016

Nr. 1: B Jerpsetra’s Lala
E/F: Axel Klausen
Nr. 2: ES Uræd’s Thea
E/F: Morten Soltvedt
Nr. 3: ES Flørli’s Zlatan
E/F: Axel Klausen

2015

Nr. 1: ES Sørelva’s Grace Kelly
E/F: Ann-Kristin Granung

2014

Nr. 1: IS Spira Av Snarum
E/F: Morten Fuglerud
Nr. 2: ES Javnlias Houdini
E/F: Nina Hjelmaas Lien
Nr. 3: ES General Sniff Av Skåpleinun
E/F: Siri Kulberg Sjurseth
Nr. 4: ES Rypelyngens Nelly
E/F: Pål Ingolv Berge
Nr. 5: ES Vestenfor’s My Many
E: Britt Mjellem F: Morten Soltvedt

2013

Ingen vinner

2012

Nr. 1: KV Rampen`s Extra
E/F: Stine og Nina Smidtsrød
Nr. 2: ES Krokstøens Trico
E/F: Svein Tennebekk
Nr. 3: ES Fjellrypas Db Kano
E/F: Wenche Kolstad/Didrik B Marthinsen
Nr. 4: KV Tylderingen`s Zita
E/F: Eirik Fortun og Kari Hildeskor
Nr. 5: SV Pladsfjellets Røy
E/F: Torill G og Per Hartwig

2011

Nr. 1: ES Ohlsmyrens Starshine
E/F: Nina Smidtsrød
Nr. 2: ES Simo`s Pippi
E/F: Finn Håkon Svendsen
Nr. 3: GS Soknahåggån`s I Felix
E/F: Jon Terje Øvstetun
Nr. 4: IS Furunakken`s Vilja
E/F: Morten Fuglerud
Nr. 5: P Fjellrypas Lf Pepsi
E/F: Øivind Sagmo
Nr. 6: P Black Luckys Floyd
E/F: Knut Gunnar Sørlie/Ulf Lindh

2010

Nr. 1: P Grimasteggen`s Lixie
E/F: Tore Husebø
Nr. 2: ES Klækkenhavnas Next To Noone
E/F: Steen og Kari Blach Sørensen
Nr. 3: P Barentsvidda`s B Dolly
E/F: Kjersti Eriksen/Arild Skeivik
Nr. 4: ES Flørli’s Miss Tallulah
E/F: Anne Beth og Morten Torkelsen

2009

Nr. 1: B Midtfjellets Cat Claw
E/F: Rune Østraat
Nr. 2: P Oterbekkens Moody Blues
E/F: Ann May Simonsen/Børge Simonsen

2008

Ingen vinner

2007

Nr. 1: IS US Reodor
E/F: Kjetil Fosnes
Nr. 2: IS US Frida Frosk
E/F: Elin F Wittusen/Ludvig Gråterud

2006

Nr. 1: P Jutevatnets Radar
E/F: Ole R. Frøland

2005

Nr. 1: GS Faksfjellets Wilma
E/F: Webjørn Svendsen
Nr. 2: IS Heggelifjellets Duracell
E/F: Arvid Silkoset
Nr. 3: P Vas-Ravens Yukon
E/F: Simon Vasvik

2004

Nr. 1: P Karacanis Lille-Dart
E/F: Tor Helge Steen
Nr. 2: IS Imingens S M Bjørk
E/F: Kjell Arne Odlolien
Nr. 3: ES Berghøi’s Rulle
E/F: Tom Petter Johansen