Vinnere av Unghund Grand Prix

Vinnere av Unghund Grand Prix

2017

Nr. 1: ES Nåsakollen’s Ronja
E/F: Lasse Kvam
Nr. 2: IS US Sony
E/F: Ole Pindrup
Nr. 3: Skurubergets Skau
E: Siri Sætrang, F: Grete Sætrang
Nr. 4: IS US Sara
E/F: Geir Olav Bjerkvoll
Nr. 5: ES Jentefjellets Troll
E/F: Mette Møllerop

2016

Nr. 1: ES Valeras Sjakk
E/F: Petter Steen
Nr. 2: SV Munkefjellets Vill Iver
E/F: Ellen Marie Imshaug
Nr. 3: ES Ram
E/F: Gunvor Rustad Grandal

2015

Nr. 1: ES Strådalen’s Hi-Class Kiddo
E/F: Aina Marlen Brynildsen og Steinar Loe
Nr. 2: ES Peppa Av Skåpleinun
E/F: Bjørn og Siri K Sjurseth
Nr. 3: KV Rugdelias Xav Lykke
E/F: Ole-Erik Furuheim
Nr. 4: GS Tøfteaasen`s Pia
E/F: Robert Aas/Johan Ulrik Aas
Nr. 5: ES Kongsvoldrypas Ariel
E/F: Hege Mejdel og Svein H Strømsnæs
Nr. 6: ES Synnerdalens Lykke
E/F: Katrin Gonsholt/Svein Tore Kittilsen

2014

Ingen premierte

2013

Nr. 1: B First Bullet Samson Sørensen
E: Nina Helberg Aurebekk F: Jon Aurebekk
Nr. 2: IS Red Dubliners Bao Vår
E/F: Kjell Arne Odlolien

2012

Nr. 1: P Fjellrypas Lj Rally Av Troll-Leiken
E/F: Sven Tore Kittilsen
Nr. 2: ES Sandlona’s Philippa
E/F: Kjell A Andersen
Nr. 3: GS Buskogens Dtt Daisy
E/F: Thomas Andre Svensen

2011

Nr. 1: B Orreskogen`s B-Røm
E/F: Morten Tidemann
Nr. 2: ES Fjellrypa’s DB Pia
E/F: Inger og Willie Aune/John Arvid Grande
Nr. 3: ES Tricky
E/F: Andrea Sørum/Heidi Sørum

2010

Nr. 1: GS Evjegaardens Titus
E/F: Jon Terje Øvstetun
Nr. 2: IS «US» Solan
E/F: Ketil Fosnes

2009

Nr. 1: ES Rotuas C-Wilma
E/F: Vibeke Meyer & Svein Nordang/ Svein Nordang
Nr. 2: P Black Luckys Pampas
E/F: Ove Morten Framnes
Nr. 3: ES Sveaborgs Kompis
E/F: Martin Røynås & Vidar Grundetjern/Martin Røynås
Nr. 4: ES Fjellvidda’s Era
E/F: Vibeke Skaar & Jon G Hov/Jon G Hov

2008

Nr. 1: P Vas-Ravens Felix
E/F: Ivar Arne Lid
Nr. 2: ES Kaldalóns Saga
E/F: Per Arne Watle
Nr. 3: ES Rypekullet’s Bobo
E/F: Arthur Charles Rønnestad
Nr. 4: GS Trollheimens Smilla
E/F: Ørjan Gamst
Nr. 5: ES Tidybird’s Albin Av Høimyra
E/F: Svein Borgen
Nr. 6: IS «U S» A Magic Dream
E/F: Svein Harald Strømsnæs

2007

Nr. 1: P Fjellrypa`s Lilo
E/F: Gaute Grande/John Arvid Grande
Nr. 2: GS Solo
E/F: Petter Rønningen
Nr. 3: ES Villmarksporten’s Scott
E/F: Ørjan Holmseth/Odd Wraali
Nr. 4: ES Rotuas Bissa
E/F: Tore Chr Røed
Nr. 5: ES Liedalen’s Roxy
E/F: Jan Frømyr
Nr. 6: P Fjellrypas Frank
E/F: Frank Robert Brekke/John Arvid Grande

2006

Nr. 1: KV Rugdelias Nmj Lucilla
E/F: Anne G Langeland/Tore Kallekleiv
Nr. 2: P Lyngmyras Festus
E/F: Helge Pedersen
Nr. 3: GS Åshøidens Cowboy
E/F: Gudmund Wadahl
Nr. 4: P Lyngmyras Kira
E/F: Henning Skjalg Fureli

2005

Nr. 1: P Sørelvas Atena
E/F: Nils Jacob Johnsen
Nr. 2: ES Sønnanåen’s Emily
E/F: Jan Terje Bårseth
Nr. 3: ES Rotuas Au
E/F: Oddmund Sordal
Nr. 4: ES Villmarksporten’s Tiger-Gutt
E/F: Grete S. Bråtebak/ Odd Wraali
Nr. 5: ES Slottvidda’s I M Figo
E/F: Morten Elvseth
Nr. 6: KV Haugtun´s BCR Bella Donna
E/F: Harald Holm/Ola Øie

2004

Nr. 1: ES Kvernmolia’s Perle
E/F: Stig Kvernmo
Nr. 2: IS «US» Becchie
E/F: Einar Utne
Nr. 3: IS «US» Orkan
E/F: Rune Andre. Magnussen
Nr. 4: ES Zita Av Årumbo
E/F: Alfred Johan Johnsen
Nr. 5: ES Pei Fang Lille
E/F: Carl Fredrik Morken
Nr. 6: SV Arja
E/F: Rune Olav Brenna

2003

Nr. 1: IS US Dixie Babe
E/F: Christian Meidjell
Nr. 2: GS Ferri
E/F: Vibeke Skaar
Nr. 3: P Lille My
E/F: Bjørnar Eidem
GS Boss
E/F: Jo Sverre Helgemo
Nr. 4: ES Hovdmyra’s Hera
E/F: Jostein Hellevik
Nr. 5: ES Høimyra’s Zico
E/F: Odd Egil Haaheim

2002

Nr. 1: GS Gordvalls Era
E/F: Svein Hegge
Nr. 2: ES Sletthallens Sundance
E/F: Åke Rosen
Nr. 3: KV Glohaugen´s BMV Røy
E/F: Ola Øie
Nr. 4: ES Sletthallens Punky
E/F: Johnny Vikne
Nr. 5: ES Villmarksporten’s Inka
E/F: Odd Wråli
Nr. 6: P Rypefoten´s Chuck Norris
E/F: Helge Pedersen

2001

Nr. 1: ES Vårhaugens Vinnie
E/F: Ole Hagen
Nr. 2: GS Faksefjellets Merril
E/F: T.Severinsen/V.Skaar
Nr. 3: P Red Taps Black Link
E/F: Henry J. Espeseth
Nr. 4: ES Berkjestølen’s Hi-Fi
E/F: Asbjørn Trøstheim
Nr. 5: IS Rødliens Fanta
E/F: Elin Dugstad
Nr. 6: P Red Taps Luis Figo
E/F: Bjørn Smistad

2000

Nr. 1: ES Langvella’s Pelle
E/F: Morten Berg
Nr. 2: P Setpoint’s Shot
E/F: Einar Engh
Nr. 3: ES Steinrøysa’s Iver
E/F: Øivind Engh
Nr. 4: ES Sletthallens Montero
E/F: Bjørn Sjurseth
Nr. 5: ES Skarvhatten’s Chevy
E/F: Arne Fostervold

1999

Nr. 1: IS US Specific
E/F: Elin Wittusen
Nr. 2: ES Gras-Fjellets Snorre
E/F: Stefan Fiko
Nr. 3: ES Skrubbhaugen’s Tellus
E/F: Øivind Holm
Nr. 4: ES Østheia’s Dennis
E/F: Jan Clausen
Nr. 5: ES Bekkensetra’s Birk
E/F: Dag Chr. Clausen
Nr. 6: GS Svatvatnets Troya
E/F: Elin Nesse

1998

Nr. 1: ES Pussjo’s A-Jazz
E/F: Stein Heiberg
Nr. 2: ES Hovdmyra’s Miss Connie
E/F: Jostein Hellevik
Nr. 3: IS Aasrabben’s Biri
E/F: Henry Aaseth
Nr. 4: ES Trønderviddas Van Gogh
E/F: Roger Hermanstad
Nr. 5: IS «US» CT-Pepsi
E/F: T. Presterud /E.Wittusen
Nr. 6: IS Eklias Adam
E/F: Torgeir Møst

1997

Nr. 1: ES Spar-Joker’s Roy
E/F: Kjell Holthe
Nr. 2: P Vestfjordalens Paco
E/F: Ole I. Frømyr
Nr. 3: ES Hårteigens Vidda
E/F: Morten Soltvedt
Nr. 4: P Raya
E/F: Ivar Svardal
Nr. 5: IS Valeheia’s Lit’J-Pia Torgeir Møst
Nr. 6: IS Valeheia’s Tirawa
E/F: Åge Røssland

1996

Nr. 1: ES Berkjestølen’s Vicky
E/F: Jan Telhaug
Nr. 2: ES Blanca Av Oppegaarden
E/F: W. Blystad / Bjørn Solheim

1995

Nr. 1: P Arja
E/F: Sverre Stenersen

1994

Nr. 1: ES Kongeveien’s Mira
E/F: Hans H. Holck
Nr. 2: P Likkos Keppler
E/F: Arild Skeivik
Nr. 3: ES Hovdmyra’s Rosalita
E/F: Tor Bergtun
Nr. 4: IS «US» Coconut Dream
E/F: Elin Wittusen
Nr. 5: IS Yanke Girl
E/F: Elin Wittusen

1993

Nr. 1: P Wasa av Kvervelvind
E/F: Bjørn Eidem

1992

Nr. 1: ES Fønnebø’s Trixie «Cash»
E/F: Lars B. Nilsen
Nr. 2: ES Loke
E/F: Bertram Mossmann
Nr. 3: ES Hovdmyra’s Hero
E/F: Jostein Hellevik
Nr. 4: P Pråvhkas Creditor
E/F: Geir Lorentsen
Nr. 5: ES Hovdmyra’s Maya
E/F: Jostein Hellevik
Nr. 6: ES Heggebakken’s Chanti
E/F: Frank Juliussen

1991

Nr. 1: ES Lynglia’s Bjanka
E/F: Roger Drolsum
Nr. 2: ES Chako
E/F: Bjør Sjurseth
Nr. 3: P. Svarte Bill
E/F: Knut A. Tufte
Nr. 4: ES Sandlona’s Zaie
E/F: Tor Odden
Nr. 5: ES Sako
E/F: Terje Ramstad
Nr. 6: ES Leidy
E/F: Sven O. Hedin

1990

Nr. 1: IS «US» Chico
E/F: Ulf Bråthen
Nr. 2: IS «US» American Princess
E/F: Elin Wittusen
Nr. 3: GS Tille
E/F: Martin Sævarud
Nr. 4: ES Sagåsen’s Windy
E/F: Gustav Larsen

1989

Nr. 1: ES Storøya’s Lady-Bird
E/F: Erling Stokkli
Nr. 2: ES Risefjellets Miksi
E/F: Jone Mossige
Nr. 3: GS Svarkrutts Storm
E/F: Jens Johansen
Nr. 4: ES Lurefjellet’s Equi
E/F: Hans Simensen
Nr. 5: ES Finnvellen’s Gilligan
E/F: H.Astrup/Elisabeth Kallevik

1988

Nr. 1: P Svarte Madonna
E/F: Tore Schømer
Nr. 2: P Spar Joker Lex
E/F: R. Rishaug
Nr. 3: ES Vestvidda’s Raggi
E/F: T. Olsen
Nr. 4: P. Drevjans Kaj
E/F: Finn Adler

1987

Nr. 1: ES Finnvellen’s Cherokee
E/F: H.Astrup/E. Wittusen
Nr. 2: ES Toppen av Kongsten
E/F: Dag Verlo
Nr. 3: ES Sørheia’s Marte
E/F: Jørn Amundsen
Nr. 4: P Vestfjorddalens Tina T
E/F: Jan Hagalia
Nr. 5: ES Skauliens Punky
E/F: Per Pedersen
Nr. 6: ES Sletthallens Pinntail
E/F: H.Astrup/E. Wittusen

1986

Nr. 1: ES Breisettlia’s Zanto
E/F: Trond Bringsrud
Nr. 2: ES Sagåsen’s Jomi
E/F: Gustav Larsen
Nr. 3: ES Åsheimens Vikky
E/F: Torgeir Hovet
Nr. 4: IS Brown Rocky
E/F: Eirik Karlsen
Nr. 5: IS Friskus
E/F: E. Wittusen/ E. Karlsen
Nr. 6: GS Fram
E/F: Kjell Karlsen

1985

Nr. 1: ES Storeskars C Wasaki
E/F: Knut Klepp
Nr. 2: P Black Lucys Scandy
E/F: Sigbjørn Messel
Nr. 3: ES Skårungen’s Heisa
E/F: Ivar Arntsen
Nr. 4: ES Tiurhaugen’s Mangas
E/F: Knut Klepp
Nr. 5: SV Stavsjødalens Orion
E/F: Kjell Gryte
Nr. 6: ES Gussi’s Marco Polo
E/F: Jon Nesheim

1984

Nr. 1: ES Trico
E/F: Olav Hjortdal

1983

Nr. 1: ES Morkhaugens Tsarek
E/F: Arild Redegård
Nr. 2: ES Urfjellets Bossi
E/F: H. Espeseth/K. Holte
Nr. 3: ES Hommelfjellets Us Dessie
E/F: Jan Ole Dahl
Nr. 4: ES Linnums Adi
E/F: Roy Reidarsen
nr. 5: ES Tiurhaugen’s Panick
E/F: Tor Undersrud
Nr. 6: ES Tikka
E/F: Dagny Stange/Tor Egg